Belarus Belarus F4 / atp single / I. hard sets 1 2 3 4 5
00:00
2nd round
Andrei Vasilevski
Baris Erguden
00:00
2nd round
Yaraslau Shyla
Patrik Fabian [q]
00:00
2nd round
Victor Baluda
Vladimir Uzhylovsky
00:00
2nd round
Egor Gerasimov [1]
Andrey Rublev
00:00
2nd round
Kirill Komarov [q]
Dzmitry Zhyrmont [5]
00:00
2nd round
Alexander Bublik [q]
Konstantin Kravchuk [2]
00:00
2nd round
Andrei Andrukhou [WC]
Anton Zaitsev [4]
00:00
2nd round
Evgeny Tyurnev
Maxim Tybar [q]
Brazil Brazil F10 / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Caio Zampieri [3]
Lucas Lima De Freitas [WC]
00:00
1st round
Fabiano De Paula [1]
Mauricio Cassimiro
00:00
1st round
Pedro Bernardi
Gustavo Guerses
00:00
1st round
Allan Gomes Oliveira
Guilherme Maldonado Galvao [WC]
00:00
1st round
Enrique Bogo [q]
Augusto Laranja
00:00
1st round
Luis Britto
Caio Silva
00:00
1st round
Pedro De Paula [q]
Bruno Sant'Anna [5]
00:00
1st round
Leonardo Civita-Telles [q]
Thales Turini [2]
00:00
1st round
Vitor G. Lima [q]
Marcos Vinicius Da Silva Dias
00:00
1st round
Douglas Segatti [WC]
Marcos Peres Bernardes [q]
01:00
1st round
Fernando Romboli [8]
Carlos Eduardo Severino
Argentina Cordoba Challenger / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
15:30
1st round
Marco Trungelliti [q]
Nicolas Jarry
16:00
1st round
Horacio Zeballos [3]
Pedro Cachin [WC]
16:00
1st round
Jordi Samper-Montana
Joao Souza [4]
16:00
1st round
Facundo Bagnis [6]
Federico Coria [WC]
16:00
1st round
Gianni Mina
Maximo Gonzalez [5]
16:00
1st round
Jason Murray Kubler [8]
Andre Ghem
16:00
1st round
Diego Sebastian Schwartzman [1]
Guido Andreozzi
17:00
1st round
Hugo Dellien [q]
Andres Molteni
18:30
1st round
Jose Hernandez [q]
Alejandro Gonzalez [2]
18:30
1st round
Arthur De Greef
Martin Alund
19:50
1st round
Renzo Olivo [WC]
Juan Ignacio Londero
20:00
1st round
Guido Pella
Martin Cuevas [q]
21:40
1st round
Gonzalo Lama
Facundo Arguello [7]
Egypt Egypt F29 / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Aldin Setkic [1]
Karol Drzewiecki
00:00
1st round
Sherif Sabry [3]
Giorgio Ricca [q]
00:00
1st round
Vladimir Karusevich [q]
Karim-Mohamed Maamoun
00:00
1st round
Issam Al Taweel [6]
Omar Salman
00:00
1st round
Piotr Gadomski [5]
Joel Kincaid [WC]
00:00
1st round
Karim Kadry
Matwe Middelkoop [8]
00:00
1st round
Karim Hossam
Yann Wojcik [q]
00:00
1st round
Mazen Osama
Aria Harajchi
00:00
1st round
Libor Salaba
Pawel Cias
00:00
1st round
Peter Mick [q]
Petros Chrysochos [WC]
00:00
1st round
Clement Geens
Jerome Inzerillo [7]
00:00
1st round
Goran Markovic
Gregor Hutterer [q]
00:00
1st round
Jan Zielinski [q]
Nikola Milojevic [4]
00:00
1st round
Andrew Ruppli [q]
Danail Tarpov
00:00
1st round
Stefan Frljanic [WC]
Mohamed Safwat [2]
00:00
1st round
Edoardo Lavagno [q]
Robbie Ridout [WC]
France France F24 / atp single / I. hard sets 1 2 3 4 5
00:00
2nd round
Ruben Bemelmans [1WC]
Calvin Hemery
00:00
2nd round
Robin Kern [6]
Mandresy Rakotomalala [q]
Germany Germany F17 / atp single / Carpet sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Pirmin Haenle [7]
Christian Trubrig
00:00
1st round
Olaf De Weerdt [q]
Maximilian Marterer [2]
00:00
1st round
Sebastian Fanselow [LL]
Maxime Tchoutakian
00:00
1st round
Jannis Kahlke [q]
Vincent Jaensch-Mueller [q]
00:00
1st round
Florian Barth
Jonas Meinecke [LL]
00:00
1st round
Christian Hirschmueller [q]
Philipp Scholz [WC]
00:00
1st round
Christopher Heyman
Alban Meuffels [8]
00:00
1st round
Dominik Boehler [q]
Maximilian Dinslaken
12:00
1st round
Mats Moraing [4Q]
Louis Wessels [WC]
12:00
1st round
Sebastian Wagner
Elmar Ejupovic [q]
12:00
1st round
Lukas Ruepke [q]
Sander Gille
13:30
1st round
Tom Schonenberg
Alexander Mannapov [WC]
13:30
1st round
Peter Kobelt [5]
Bar Tzuf Botzer
13:30
1st round
Pavel Nejedly
Matthias Wunner [6]
15:00
1st round
Lennart Zynga
Nicolas Reissig [3]
17:30
1st round
Michal Schmid [1]
Viktor Kostin [WC]
United Kingdom Great Britain F17 / atp single / I. hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Peter Torebko [1]
Robin Lang [q]
00:00
1st round
Daniel Cox [6]
Adrien Bossel
00:00
1st round
David Rice [5]
Nicolas Rosenzweig [q]
00:00
1st round
Joshua Milton
Adrian Sikora [8]
00:00
1st round
Tom Farquharson
Julien Cagnina [7]
00:00
1st round
Jules Marie [3]
Keelan Oakley [q]
00:00
1st round
Ashley Hewitt
Peter Ashley [q]
00:00
1st round
Wesley Koolhof
Jack Carpenter
00:00
1st round
Andrew Bettles [WC]
Laurynas Grigelis [2]
00:00
1st round
Luke Bambridge
Sander Arends [q]
00:00
1st round
Toby Martin
Flavio Cipolla [4]
00:00
1st round
Joe Salisbury [q]
Evan Hoyt [LL]
00:00
1st round
Joshua Ward-Hibbert [WC]
Richard Gabb
00:00
1st round
Joe Woolley [q]
Marcus Willis
00:00
1st round
Niels Lootsma
James Marsalek [WC]
00:00
1st round
Joshua Sapwell [WC]
Scott Clayton [q]
Greece Greece F9 / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Dusan Lojda [3]
Pascal Brunner
00:00
1st round
Alexandre Folie [SE]
Michael Geerts [q]
00:00
1st round
Jan Satral [7]
Daniel Masur [SE]
00:00
1st round
Konstantinos Mikos [WC]
Ricardo Rodriguez-Pace [2]
00:00
1st round
Riccardo Bellotti
Teodor-Dacian Craciun
00:00
1st round
Neeraj Elangovan [q]
Nico Matic [q]
00:00
1st round
Vaclav Safranek
Jessy Kalambay [q]
00:00
1st round
Filip Brtnicky [q]
Petar Conkic [LL]
00:00
1st round
Ioannis Stergiou [WC]
Marek Semjan [6]
00:00
1st round
Benjamin Bonzi [q]
Quentin Halys [q]
00:00
1st round
Niclas Braun [q]
Anderson Reed [WC]
09:00
1st round
Tom Kocevar-Desman
Ivan Bjelica [8]
10:30
1st round
Thomas Fabbiano [1]
Charalampos Kapogiannis [WC]
10:30
1st round
Jonas Merckx
Omar Giacalone
12:00
1st round
Alexander Jakupovic
Miki Jankovic [4]
12:00
1st round
Miljan Zekic [5]
Tal Goldengoren
Italy Italy F37 / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
11:00
1st round
Gianluca Naso [4]
Gaston-Arturo Grimolizzi
11:00
1st round
Manuel Mazzella [q]
Erik Crepaldi [2]
11:00
1st round
Alberto Cammarata
Johan Sebastien Tatlot [3Q]
11:00
1st round
Andrea Grazioso [WC]
Federico Maccari
11:00
1st round
Giovanni Rizzuti [WC]
Jacopo Stefanini [WC]
12:30
1st round
Marco Bortolotti
Daniel Altmaier [WC]
12:30
1st round
Jacob Kahoun
Stefano Napolitano [5]
12:30
1st round
Maxime Hamou [1]
Francesco Moncagatto [q]
12:30
1st round
Davide Galoppini [q]
Pietro Rondoni
13:00
1st round
Antonio Massara [LL]
Viktor Galovic [8]
14:00
1st round
Andrea Basso [7]
Ivo Mijic
14:00
1st round
Salvatore Caruso [6]
Riccardo Bonadio
Portugal Portugal F11 / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
11:00
1st round
Bruce Strachan
Joao Domingues [7]
12:00
1st round
Vasco Mensurado
Luca Pancaldi
12:00
1st round
Samuel Ribeiro Navarrete
Scott Griekspoor
12:00
1st round
Romain Barbosa
Andres Artunedo Martinavarr [5]
India Pune Challenger / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
06:30
1st round
Toshihide Matsui
Ti Chen
06:30
1st round
Yuichi Sugita [4]
Ramkumar Ramanathan
06:30
1st round
Sanam Singh
Stefano Travaglia
06:30
1st round
Adam Pavlasek
Jeevan Nedunchezhiyan
06:30
1st round
Arjun Kadhe [WC]
Somdev Devvarman [3]
07:50
1st round
Fabrice Martin
Saketh-Sai Myneni [SE]
07:50
1st round
Riccardo Ghedin [q]
Hiroki Moriya [5]
07:50
1st round
Germain Gigounon
Sarvar Ikramov [q]
07:50
1st round
Liang-Chi Huang
Yuki Bhambri [7]
07:50
1st round
Kimmer Coppejans [8]
Purav Raja [q]
09:20
1st round
Adrian Menendez-Maceiras [6]
N.Sriram Balaji
09:20
1st round
N. Vijay Sundar Prashanth [q]
Sasi Kumar Mukund [WC]
09:20
1st round
Aleksandr Nedovesov [1]
Danai Udomchoke
09:20
1st round
Sidharth Rawat [WC]
Alexander Kudryavtsev [2]
Spain Spain F32 / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
10:00
1st round
Yannick Mertens [4]
Adam Sanjurjo Hermida [WC]
10:00
1st round
Juan-Samuel Arauzo-Martinez
Oriol Roca Batalla [5]
10:00
1st round
Mathieu Roy [q]
Albert Alcaraz Ivorra
10:00
1st round
Jordi Munoz-Abreu
Antoine Escoffier [q]
10:00
1st round
Zhizhen Zhang [q]
Jaime Pulgar-Garcia
11:30
1st round
Eduardo Struvay [7]
Miguel Semmler [WC]
11:30
1st round
Roberto Marcora [1]
Alexander Zhurbin
11:30
1st round
Ivan Gomez Mantilla [q]
David Vega Hernandez
11:30
1st round
Young Seok Kim [q]
Ivo Klec [6]
11:30
1st round
Pablo Vivero Gonzalez [q]
Matthew Short [q]
13:00
1st round
Theodoros Angelinos
Roberto Ortega-Olmedo [3WC]
13:00
1st round
Gerard Granollers
David Perez Sanz
13:00
1st round
Juan Sebastian Gomez
Ivan Arenas-Gualda
13:00
1st round
Lucas Gomez [q]
Marc Giner [2]
Switzerland Basel / atp single / I. hard sets 1 2 3 4 5
14:00
1st round
Ivan Dodig
Marco Chiudinelli [WC]
14:00
1st round
Kenny de Schepper [q]
Federico Delbonis
16:00
1st round
Gastao Elias [q]
Benjamin Becker
16:00
1st round
Steve Johnson
Milos Raonic [4]
18:00
1st round
Stan Wawrinka [3]
Mikhail Kukushkin
18:00
1st round
Lukas Rosol
Ivo Karlovic [8]
20:00
1st round
Jarkko Nieminen
Vasek Pospisil
Turkey Turkey F37 / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Yannick Jankovits [5]
Anton Manegin [WC]
00:00
1st round
Janez Semrajc [3]
M. Abid Ali Khan Akbar [q]
00:00
1st round
Jonas Luetjen
Alexander Kuerschner [WC]
00:00
1st round
Tristan-Samuel Weissborn
Dominique Denis Maden [LL]
00:00
1st round
Ben Mclachlan
Andrei Stefan Apostol
00:00
1st round
Kirill Dmitriev [8]
Filippo Baldi
00:00
1st round
Philip Orno [q]
Federico Gaio [4]
00:00
1st round
Lukas Mugevicius
Tobias Leipold [q]
00:00
1st round
Gokberk Ergeneman [WC]
Marc Sieber [q]
00:00
1st round
Peter Goldsteiner
Mert Altinalev [WC]
00:00
1st round
Dmitry Popko
Dennis Novak [2]
00:00
1st round
Pedja Krstin [1]
Lenny Hampel [q]
00:00
1st round
Pietro Licciardi
Yannick Maden [6]
00:00
1st round
Mikhail Vaks [q]
Yusuke Watanuki [7]
00:00
1st round
Moritz Dettinger [q]
Damon Gooch
00:00
1st round
Matija Pecotic
Mohamed Shabib [q]
Spain Valencia / atp single / I. hard sets 1 2 3 4 5
12:00
1st round
John Isner [5]
Tommy Robredo
12:00
1st round
Dusan Lajovic
Joao Sousa
14:00
1st round
Gilles Simon [8]
Alexandr Dolgopolov
14:00
1st round
Norbert Gombos [q]
Feliciano Lopez [4]
16:00
1st round
Fernando Verdasco
Leonardo Mayer
16:00
1st round
Jeremy Chardy
Malek Jaziri [q]
18:00
1st round
Philipp Kohlschreiber
Kevin Anderson [7]
18:00
1st round
Albert Ramos [q]
Fabio Fognini
Zimbabwe Zimbabwe F2 / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
2nd round
Mathieu Rodrigues [3Q]
Lloyd Segal [q]
00:00
2nd round
Arkadiusz Kocyla
Nikala Scholtz [6]
Turkey Antalya / wta single / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Sherazad Reix [4]
Anastasia Pribylova
00:00
1st round
Vanda Lukacs [6]
Ani Vangelova [WC]
00:00
1st round
Ludmila Vasilieva
Marie Benoit [5]
00:00
1st round
Anais Gomar Isart [q]
Shakhlo Saidova [WC]
00:00
1st round
Kathinka Von Deichmann [1]
Yasmyn Gulman [WC]
00:00
1st round
Kimberley Zimmermann
Clothilde De Bernardi [2]
00:00
1st round
Sandra Honigova
Anastasia Shaulskaya
00:00
1st round
Jesika Maleckova [7]
Alisa Rudenko [q]
00:00
1st round
Martine Ditlev [q]
Radka Buzkova [q]
00:00
1st round
Valentina Kulikova [q]
Natasha Fourouclas
00:00
1st round
Ksenia Gaydarzhi
Katerina Kramperova [3]
00:00
1st round
Andreea Ghitescu
Katharina Hering [WC]
00:00
1st round
Valeriya Pogrebnyak
Lisa Matviyenko
00:00
1st round
Lisa Ponomar
Yagmur Akdemir [q]
00:00
1st round
Jessica Bruehwiler [q]
Nicoleta Dascalu [8]
00:00
1st round
Evelyne Christelle Atticia Tiron [q]
Catherine Chantraine
Japan Hamamatsu / wta single / Carpet sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Kanae Hisami [q]
Magdalena Frech [q]
00:00
1st round
Miki Miyamura
Yurina Koshino [q]
00:00
1st round
Iva Mekovec
Haruka Kaji [q]
00:00
1st round
Megumi Nishimoto [q]
Yuna Ito [WC]
03:00
1st round
Fatma Al Nabhani
Indy De Vroome [2]
03:00
1st round
Kyoka Okamura [WC]
Nao Hibino [3]
03:00
1st round
Chihiro Matsumoto [WC]
Tori Kinard [8]
05:00
1st round
Yumi Miyazaki
Makoto Ninomiya
05:00
1st round
Akiko Omae [q]
Akiko Yonemura [q]
05:00
1st round
Sari Baba [q]
Chiaki Okadaue
05:00
1st round
Riko Sawayanagi [7]
Yuka Higuchi
Greece Heraklion / wta single / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
2nd round
Reka-Luca Jani [1]
Lenka Kuncikova
09:00
1st round
Veronika Kolarova [q]
Barbara Haas [2]
09:00
1st round
Olga Parres Azcoitia
Carolyn Xie [WC]
09:00
1st round
Bojana Marinkovic [q]
Dalma Galfi [q]
10:00
1st round
Natalija Kostic [5]
Steffi Distelmans
11:00
1st round
Julia Stamatova [4]
Agni Stefanou
11:00
1st round
Cristina Ene [7]
Sarah Beth Askew [q]
11:00
1st round
Deborah Chiesa [SE]
Milana Spremo [3]
11:00
1st round
Simona Heinova [q]
Nevena Selakovic [q]
13:00
1st round
Julia Grabher [q]
Viktoria Kuzmova [SE]
13:00
1st round
Anais Van Cauter [q]
Natalia Siedliska
13:00
1st round
Martha Matoula [WC]
Sharmada Balu [8]
Peru Lima / wta single / Clay sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Fernanda Brito [3]
Sophia Kryloff [q]
00:00
1st round
Laura Cardone
Jaeda Daniel [q]
00:00
1st round
Berta Bonardi
Giovanna Tomita [q]
00:00
1st round
Barbara Gatica [q]
Bianca Botto [2]
00:00
1st round
Ingrid Gamarra Martins
Dasha Ivanova [q]
00:00
1st round
Madison Bourguignon [q]
Daniela Farfan
00:00
1st round
Martina Capurro Taborda [q]
Carolina M. Alves
00:00
1st round
Milagros Montero [q]
Stephanie Petit
00:00
1st round
Barbara Oliveira [q]
Julieta Estable [8]
Thailand Phuket / wta single / I. hard sets 1 2 3 4 5
05:00
1st round
Kamila Kerimbayeva [4]
Vlada Ekshibarova [q]
05:00
1st round
Katie Boulter
Alyona Sotnikova
05:00
1st round
Fang Ying Xun [q]
Nicha Lertpitaksinchai
06:30
1st round
Eva Wacanno
Sabina Sharipova [3]
07:00
1st round
Katy Dunne [6]
Nudnida Luangnam
07:00
1st round
Pei-Chi Lee
Katherine Westbury [q]
07:00
1st round
Mayya Katsitadze
Anastasia Pivovarova [q]
07:00
1st round
Chanikarn Silakul [WC]
Barbora Stefkova
France Poitiers / wta single / I. hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Yuliya Beygelzimer [q]
Amandine Hesse [WC]
00:00
1st round
Mathilde Johansson [WC]
Nadiya Kichenok [q]
00:00
1st round
Xenia Knoll [q]
Alison Van Uytvanck [7]
00:00
1st round
Ons Jabeur [q]
Virginie Razzano [WC]
11:00
1st round
Lucie Hradecka
Annika Beck [2]
11:00
1st round
Timea Bacsinszky [1]
Yulia Putintseva
11:00
1st round
Stefanie Voegele [3]
Aliaksandra Sasnovich
11:00
1st round
Alexandra Dulgheru
Nigina Abduraimova
11:00
1st round
Timea Babos
Pauline Parmentier [6]
11:00
1st round
Carina Witthoeft
Naomi Broady
11:00
1st round
Danka Kovinic
Johanna Larsson
11:00
1st round
Tereza Smitkova [8]
Claire Feuerstein
Canada Saguenay / wta single / I. hard sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Romina Oprandi [3]
Maria Patrascu [WC]
18:00
1st round
Julia Glushko [5]
Valeria Savinykh
18:00
1st round
Constance Sibille
Maria Sanchez
18:00
1st round
Sonja Molnar
Petra Januskova [WC]
18:00
1st round
Miharu Imanishi [7]
Lisa-Maria Moser
18:00
1st round
Pia Konig
Francoise Abanda [6]
18:00
1st round
Taylor Townsend [1]
Julie Coin
18:00
1st round
Klaartje Liebens
Justyna Jegiolka
18:00
1st round
Marie Leduc [WC]
Jovana Jaksic [2]
18:00
1st round
Charlotte Robillard-Millette [WC]
An-Sophie Mestach [4]
Italy Santa Margherita Di / wta single / Clay sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Alice Savoretti [6]
Nicole Fossa Huergo [q]
00:00
1st round
Stefania Rubini [8]
Federica Arcidiacono
00:00
1st round
Haine Ogata [WC]
Paula Orlini Campos [q]
00:00
1st round
Beatrice Lombardo
Raluca Elena Platon [7]
00:00
1st round
Janneke Wikkerink
Yuenu Li [q]
00:00
1st round
Lisa Bastianello [q]
Pia Brglez [q]
00:00
1st round
Sara Palcic [q]
Alice Balducci [5WC]
00:00
1st round
Dalila Spiteri [q]
Carlotta Sartori
09:30
1st round
Jelena Simic
Nozomi Fujioka
09:30
1st round
Giorgia Marchetti
Martina Spigarelli
09:30
1st round
Camille Cheli
Anna Korzeniak
09:30
1st round
Inger Van Dijkman
Diana Buzean [4]
09:30
1st round
Federica Bilardo [WC]
Jade Suvrijn [2]
11:30
1st round
Anastasia Grymalska [1]
Elyne Boeykens [q]
12:30
1st round
Lisa Sabino [3]
Charlotte Van Der Meij [LL]
14:30
1st round
Francesca Palmigiano
Francesca Brancato [WC]
Egypt Sharm El Sheikh / wta single / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Anastasia Kharchenko
Alice Matteucci [4]
00:00
1st round
Martina Pradova
Samira Giger
00:00
1st round
Katarzyna Kawa
Giulia Bruzzone [7]
00:00
1st round
Polina Leykina [1]
Amrita Mukherjee [LL]
00:00
1st round
Alina Mikheeva
Linda Dubska [WC]
00:00
1st round
Darya Lebesheva [q]
Sandra Samir [q]
00:00
1st round
Miriana Tona [q]
Laura Deigman
00:00
1st round
Marianna Zakarlyuk [6]
Alessia Piran
00:00
1st round
Diana Bogoliy
Jovana Knezevic [WC]
00:00
1st round
Valeriya Strakhova [3]
Ingrid Di Carlo [q]
00:00
1st round
Giulia Crescenzi [WC]
Elena-Teodora Cadar [2]
00:00
1st round
Jil Belen Teichmann [8]
Cristiana Ferrando
00:00
1st round
Gaia Squarcialupi [q]
Polina Golubovskaya [q]
00:00
1st round
Lujza Ryskova [WC]
Vishesh Vishnu [q]
00:00
1st round
Katya Malikova
Ekaterina Yashina [5]
00:00
1st round
Agata Jadwiga Bienkowska [q]
Giorgia Pinto
Sweden Stockholm / wta single / I. hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Margarita Lazareva [1]
Caroline Uebelhoer
00:00
1st round
Caroline Rohde-Moe
Louise Brunskog [WC]
00:00
1st round
Brenda Njuki
Estelle Guisard
00:00
1st round
Anette Munozova [8]
Chantelle Rigozzi
00:00
1st round
Eden Silva
Victoria Muntean [5]
00:00
1st round
Melanie Stokke [3]
Sina Niketta [q]
00:00
1st round
Fanny Ostlund [q]
Naomi Cavaday [6Q]
00:00
1st round
Paulina Wulcan [WC]
Maja Ornberg [WC]
00:00
1st round
Sandra Ortevall [q]
Jacqueline Cabaj Awad [q]
00:00
1st round
Adna Sofradzija [q]
Natalie Proese
00:00
1st round
Ida Jarlskog [q]
Ainhoa Atucha Gomez
00:00
1st round
Rebecca Gustafson [q]
Alina Silich
11:00
1st round
Kelly Versteeg [7]
Julia Klackenberg [WC]
11:00
1st round
Cornelia Lister
Tayisiya Morderger [2]
11:00
1st round
Yana Morderger
Tamara Curovic [4]
11:00
1st round
Kajsa Rinaldo Persson
Nora Niedmers
Mexico Victoria / wta single / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Vanesa Furlanetto
Claudia Cortes De Maldonado
00:00
1st round
Sofia Blanco
Silvia Njiric
00:00
1st round
Ana Paula Neffa De Los Rios
Laura Pigossi [7]
01:30
1st round
Laura Pous-Tio [4]
Mileva Cardenas Serna
03:00
1st round
Karina Kristina Vyrlan
Heidi El Tabakh [2]
04:30
1st round
Francesca Segarelli
Ana Sofia Sanchez
Singapore Singapore / wta single / I. hard sets 1 2 3 4 5
13:30
Maria Sharapova
Caroline Wozniacki
15:30
Petra Kvitova
Agnieszka Radwanska
Argentina Cordoba Challenger / atp double / Clay sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Diego Sebastian Schwartzman/Horacio Zeballos [1]
Guido Andreozzi/Facundo Arguello
00:00
1st round
Hugo Dellien/Juan Ignacio Londero
Guilherme Clezar/Gonzalo Lama
00:00
1st round
Tomislav Brkic/Hans Podlipnik-Castillo
Ruben Ramirez-Hidalgo/Jordi Samper-Montana
India Pune Challenger / atp double / Hard sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Riccardo Ghedin/Yannik Reuter
Saketh-Sai Myneni/Sanam Singh
12:00
1st round
Jeevan Nedunchezhiyan/Vishnu Vardhan [WC]
Yuki Bhambri/Divij Sharan [2]
12:00
1st round
Toshihide Matsui/Yasutaka Uchiyama
Ruben Gonzales/Purav Raja [3]
12:00
1st round
Germain Gigounon/Fabrice Martin
Arjun Kadhe/Ramkumar Ramanathan [WC]
Switzerland Basel / atp double / I. hard sets 1 2 3 4 5
20:00
1st round
Colin Fleming/Jonathan Marray [q]
Benjamin Becker/Dominic Thiem
22:00
1st round
Jamie Murray/John Peers
Marcin Matkowski/Leander Paes
22:00
1st round
Santiago Gonzalez/Lukas Rosol
Lukasz Kubot/Robert Lindstedt [4]
Spain Valencia / atp double / I. hard sets 1 2 3 4 5
20:00
1st round
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah
Marcel Granollers/Marc Lopez [2]
20:00
1st round
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau [4]
Santiago Giraldo/Oliver Marach