Tennis live, tennis stats & tennis live score

atp single I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
16.10.19
12:00
1st round
Pablo Cuevas [8]  
Hugo Dellien  
16.10.19
12:00
1st round
Frances Tiafoe  
Yannick Maden [q]  
atp single I. hard Sweden Stockholm sets 1 2 3 4 5
16.10.19
12:00
2nd round
Fabio Fognini [1]  
Janko Tipsarevic [PR]  
16.10.19
12:00
1st round
Mikael Ymer [WC]  
Joao Sousa  
atp single Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
16.10.19
11:00
2nd round
Adrian Menendez-Maceiras [10]  
Benjamin Hassan  
16.10.19
11:00
2nd round
Lukas Lacko [16]  
Vitaliy Sachko [LL]  
16.10.19
11:00
2nd round
Jiri Vesely [1]  
Lucas Miedler  
16.10.19
11:00
2nd round
Johannes Haerteis  
Robin Haase [2]  
16.10.19
11:00
2nd round
Geoffrey Blancaneaux  
Filippo Baldi [3WC]  
16.10.19
11:00
2nd round
Maxime Cressy [12]  
Uladzimir Ignatik  
atp single I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
16.10.19
10:00
2nd round
Lukas Rosol [q]  
Dusan Lajovic [4]  
16.10.19
10:00
1st round
Egor Gerasimov [q]  
Thomas Fabbiano  
16.10.19
10:00
1st round
Alibek Kachmazov [WC]  
Alen Avidzba [WC]  
atp single Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
16.10.19
09:00
1st round
Julien Cagnina [WC]  
Davide Galoppini [5]  
16.10.19
09:00
1st round
Edoardo Lavagno  
Pavel Nejedly [3]  
16.10.19
09:00
1st round
Mate Valkusz [4]  
Vladimir Korolev  
atp single I. hard France M25+H Rodez sets 1 2 3 4 5
16.10.19
10:00
1st round
Albano Olivetti  
Yannick Mertens  
16.10.19
10:00
1st round
Mathias Bourgue [1]  
Paul Cayre [WC]  
16.10.19
10:00
1st round
Gregoire Jacq  
Antoine Escoffier [5]  
16.10.19
10:00
1st round
Matteo Martineau [7]  
Arthur Reymond [WC]  
16.10.19
10:00
1st round
Evan Furness  
Scott Griekspoor  
16.10.19
10:00
1st round
Arthur Bouquier [WC]  
Kyrian Jacquet  
atp single Hard China Ningboo Challenger sets 1 2 3 4 5
16.10.19
04:00
2nd round
Di Wu  
Yasutaka Uchiyama [4]  
16.10.19
04:00
2nd round
Frederico Ferreira Silva  
Malek Jaziri [9]  
16.10.19
04:00
2nd round
Andrew Harris [13]  
Ji Sung Nam  
16.10.19
04:00
2nd round
Christopher Eubanks  
Go Soeda [5]  
wta single I. hard Luxembourg Luxembourg sets 1 2 3 4 5
16.10.19
10:00
1st round
Misaki Doi  
Julia Goerges [2]  
16.10.19
10:00
1st round
Caty McNally  
Jelena Ostapenko [WC]  
16.10.19
10:00
1st round
Cori Gauff  
Anna Blinkova [8]  
wta single I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
16.10.19
10:00
2nd round
Donna Vekic [4]  
Karolina Muchova  
wta single Hard China W100 Suzhou sets 1 2 3 4 5
16.10.19
04:00
1st round
Kurumi Nara [7]  
Xinyu Gao [SR]  
16.10.19
04:00
1st round
Ankita Raina  
Valeria Savinykh [8]  
16.10.19
04:00
1st round
Lin Zhu [4]  
Shilin Xu  
16.10.19
04:00
1st round
Natalija Kostic  
Xiaodi You  
16.10.19
04:00
1st round
Jovana Jaksic  
Nao Hibino [2]  
16.10.19
04:00
1st round
Fang Ying Xun  
Shuai Peng [3]  
16.10.19
04:00
1st round
Shuyue Ma  
Aleksandrina Naydenova  
16.10.19
04:00
1st round
Shuo Feng [WC]  
Xin Yu Wang [6]  
wta single Clay Hungary W60 Szekesfehervar sets 1 2 3 4 5
16.10.19
11:00
1st round
Greta Arn [WC]  
Katarzyna Kawa [4]  
16.10.19
11:00
1st round
Paula Ormaechea  
Harmony Tan  
16.10.19
11:00
1st round
Gabriela Ce  
Veronica Cepede Royg [6]  
16.10.19
11:00
1st round
Danka Kovinic [1]  
Fanny Stollar  
16.10.19
11:00
1st round
Irina Maria Bara  
Maja Chwalinska  
16.10.19
11:00
1st round
Susanne Celik [SR]  
Dalma Galfi [WC]  
16.10.19
11:00
1st round
Rebecca Sramkova [8]  
Reka-Luca Jani  
16.10.19
11:00
1st round
Magdalena Frech  
Irina-Camelia Begu [2]  
16.10.19
11:00
1st round
Katarina Zavatska [3]  
Cagla Buyukakcay  
atp double I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
16.10.19
12:00
1st round
Guido Pella/Diego Sebastian Schwartzman  
Jonathan Erlich/Artem Sitak  
16.10.19
12:00
1st round
Kevin Krawietz/Andreas Mies [1]  
Ruben Bemelmans/Kimmer Coppejans [WC]  
16.10.19
12:00
1st round
Frederik Nielsen/Tim Puetz  
Sander Gille/Joran Vliegen [4]  
16.10.19
12:00
1st round
Denys Molchanov/Andrei Vasilevski  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [2]  
atp double I. hard Sweden Stockholm sets 1 2 3 4 5
16.10.19
12:00
1st round
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau [1]  
Nicholas Monroe/Sam Querrey  
16.10.19
12:00
1st round
Elias Ymer/Mikael Ymer [WC]  
Radu Albot/Robert Lindstedt  
16.10.19
12:00
1st round
Mate Pavic/Bruno Soares [3]  
Jonny O'Mara/Ken Skupski  
16.10.19
12:00
1st round
Andre Goransson/Nathaniel Lammons [WC]  
Pablo Andujar/Gerard Granollers  
16.10.19
12:00
1st round
Henri Kontinen/Edouard Roger-Vasselin  
Taylor Harry Fritz/Reilly Opelka  
atp double Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
16.10.19
10:00
1st round
Quentin Halys/Tristan Lamasine  
Andre Begemann/Florin Mergea [2]  
16.10.19
10:00
1st round
James Cerretani/Maxime Cressy  
Daniel Altmaier/Johannes Haerteis [WC]  
atp double I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
16.10.19
10:00
1st round
Roman Jebavy/Igor Zelenay  
Jamie Murray/Neal Skupski [2]  
16.10.19
10:00
1/4
Alexander Bublik/Mikhail Kukushkin  
Marcus Daniell/Philipp Oswald [3]  
16.10.19
10:00
1st round
Savriyan Danilov/Roman Safiullin [WC]  
Simone Bolelli/Andres Molteni  
atp double Hard China Ningboo Challenger sets 1 2 3 4 5
16.10.19
04:00
1st round
Toshihide Matsui/Go Soeda  
Steven Diez/Fabien Reboul  
16.10.19
04:00
1st round
Mao-Xin Gong/Ze Zhang [1]  
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song  
16.10.19
04:00
1st round
Prajnesh Gunneswaran/Vishnu Vardhan  
Alejandro Davidovich Fokina/Enrique Lopez-Perez  
16.10.19
04:00
1st round
Max Purcell/Akira Santillan  
Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang [2]  
16.10.19
04:00
1st round
Jason Jung/Christopher Rungkat  
Zhe Li/Goncalo Oliveira [4]  
16.10.19
09:00
1st round
Andrew Harris/Marc Polmans  
Xin Gao/Fajing Sun [WC]  
wta double I. hard Luxembourg Luxembourg sets 1 2 3 4 5
16.10.19
10:00
1st round
Lesley Kerkhove/Bibiane Schoofs  
Ysaline Bonaventure/Laura Siegemund  
16.10.19
10:00
1st round
Xenia Knoll/Mandy Minella  
Naomi Broady/Eden Silva  
16.10.19
10:00
1st round
Anna Blinkova/Miyu Kato [4]  
Sharon Fichman/Yana Sizikova  
16.10.19
10:00
1st round
Eleonora Molinaro/Katarzyna Piter [WC]  
Margarita Gasparyan/Monica Niculescu [3]  
wta double I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
16.10.19
10:00
1/4
Timea Babos/Kristina Mladenovic [1]  
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru  
16.10.19
10:00
1st round
Natela Dzalamidze/Lidziya Marozava  
Gabriela Dabrowski/Katerina Siniakova [2]  
16.10.19
10:00
1st round
Kirsten Flipkens/Bethanie Mattek-Sands [3]  
Olga Danilovic/Ajla Tomljanovic  
16.10.19
10:00
1st round
Shuko Aoyama/Ena Shibahara  
Alina Charaeva/Sofya Lansere [WC]  
16.10.19
10:00
1st round
Veronika Kudermetova/Katarina Srebotnik  
Ekaterina Alexandrova/Aliaksandra Sasnovich  
<