atp single Clay France Blois Challenger sets 1 2 3 4 5
12:00
3rd round
Pedro Sousa [1]  
Daniel Dutra Da Silva [ALT]  
12:00
3rd round
Johan Sebastien Tatlot [16]  
Pedro Martinez Portero [2]  
13:00
3rd round
Oriol Roca Batalla  
Pedro Cachin [12]  
14:00
3rd round
Lorenzo Giustino [3]  
Steven Diez [14]  
15:30
3rd round
Geoffrey Blancaneaux  
Facundo Arguello [9]  
16:30
3rd round
Constant Lestienne [10]  
Daniel Elahi Galan [6]  
atp single Clay Slovakia Bratislava Challenger sets 1 2 3 4 5
12:00
3rd round
Attila Balazs [7]  
Zdenek Kolar [11]  
12:00
3rd round
Lucas Miedler [12]  
Norbert Gombos [8]  
14:00
3rd round
Jozef Kovalik [4]  
Uladzimir Ignatik [15]  
15:30
3rd round
Adam Pavlasek  
Andrej Martin [5]  
16:00
3rd round
Martin Klizan [1]  
Sumit Nagal [16]  
atp single Hard Uzbekistan Fergana Challenger sets 1 2 3 4 5
07:00
3rd round
Evan King [11]  
Marcelo Tomas Barrios Vera [6]  
atp single Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
14:00
1st round
Grigor Dimitrov  
Felix Auger Aliassime [8]  
14:00
1st round
Nick Kyrgios  
Roberto Carballes Baena [LL]  
15:00
2nd round
Stan Wawrinka [7]  
Nicolas Mahut [q]  
16:00
2nd round
Aljaz Bedene [q]  
Milos Raonic [6]  
16:00
2nd round
Lucas Pouille  
Daniil Medvedev [4]  
atp single Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
14:00
2nd round
Richard Gasquet  
Roberto Bautista Agut [7]  
16:00
2nd round
Steve Johnson  
Alexander Zverev [2]  
18:00
2nd round
Roger Federer [1]  
Jo-Wilfried Tsonga [WC]  
atp single Grass United Kingdom Ilkley Challenger sets 1 2 3 4 5
13:00
3rd round
Marcel Granollers [6]  
Gregoire Barrere [11]  
15:00
3rd round
Go Soeda [ALT]  
Marius Copil [3]  
15:00
3rd round
Dennis Novak [9]  
Paul Jubb [WC]  
15:00
3rd round
Soon-Woo Kwon  
Ugo Humbert [2]  
15:00
3rd round
Dominik Koepfer  
Jason Jung [12]  
16:00
3rd round
Lukas Rosol  
Mikael Ymer [15]  
16:00
3rd round
Ruben Bemelmans  
Antoine Hoang [13]  
atp single Clay Hungary M15 Balatonalmadi sets 1 2 3 4 5
11:30
2nd round
Gabor Borsos [WC]  
Artem Dubrivnyy [6]  
atp single Hard Izrael M15 Netanya sets 1 2 3 4 5
11:20
2nd round
Piotr Grynkowski  
Quentin Robert (1994) [2]  
11:50
2nd round
Erik Crepaldi [7]  
Demetris Azoides [q]  
atp single Clay USA M15 Orlando sets 1 2 3 4 5
15:00
2nd round
Keenan Mayo [1]  
Vasil Kirkov  
15:00
2nd round
Drew Baird  
Alan Kohen [8]  
15:00
2nd round
Ronan Jachuck [JR]  
Aleksandar Kovacevic  
16:30
2nd round
Strong Kirchheimer [7]  
Logan Zapp [q]  
16:30
2nd round
Peter Bertran  
Diego Hidalgo [6]  
16:30
2nd round
George Botezan  
Paul Oosterbaan [4]  
16:30
2nd round
Felix Corwin [5]  
Mwendwa Mbithi [q]  
atp single Clay Brazil M15 Sao Jose sets 1 2 3 4 5
15:00
2nd round
Wilson Leite [6]  
Gabriel Ciro Da Silva [q]  
15:00
2nd round
Juan Pablo Ficovich [1]  
Joao Hinsching [q]  
15:00
2nd round
Facundo Juarez  
Hernan Casanova [2]  
16:30
2nd round
Andre Miele [q]  
Oscar Jose Gutierrez [4]  
16:30
2nd round
Fermin Tenti  
Alex Blumenberg  
17:00
2nd round
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [3]  
Mariano Navone [q]  
18:30
2nd round
Christian Oliveira [q]  
Maximiliano Estevez [5]  
23:30
2nd round
Rafael Matos [7]  
Francisco Comesana  
atp single Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
12:40
2nd round
Kacper Zuk [8]  
Tomislav Jotovski [q]  
12:40
2nd round
Tristan Boyer [WC]  
Nicolas Alberto Arreche  
14:00
2nd round
Stefano Battaglino [q]  
Genaro Alberto Olivieri [7]  
14:10
2nd round
Nikolas Sanchez-Izquierdo [4]  
Adam Moundir  
14:10
2nd round
Sebastian Baez [JR]  
Cayetano March  
atp single Hard Spain M25 Martos sets 1 2 3 4 5
15:00
2nd round
Eduardo Struvay [q]  
Patrik Niklas-Salminen  
15:00
2nd round
Kevin King [1]  
Gabriel Petit [IR]  
15:00
2nd round
Benjamin Winter Lopez [q]  
Ruan Roelofse [8]  
16:30
2nd round
Albano Olivetti [4]  
Mick Lescure  
16:30
2nd round
Jonathan Mridha [PR]  
Tom Jomby [2]  
16:30
2nd round
Sumit Sarkar [WC]  
Takashi Saito  
18:00
2nd round
Federico Zeballos  
Yannick Mertens [3]  
20:00
2nd round
Alberto Barroso Campos [q]  
Carlos Alcaraz Garfia [6WC]  
atp single Hard USA M25 Tulsa sets 1 2 3 4 5
17:00
2nd round
Alexander Ritschard [8]  
Sam Riffice  
17:00
2nd round
George Goldhoff [q]  
John Mcnally  
17:00
2nd round
Maxime Cressy [1]  
Alexander Brown [WC]  
18:30
2nd round
Martin Redlicki [4]  
Mate Zsiga [q]  
18:30
2nd round
Evan Zhu [IR]  
Gijs Brouwer [6]  
18:30
2nd round
Ezekiel Clark [WC]  
Michael Redlicki [2]  
20:00
2nd round
Alejandro Gonzalez [5]  
Nick Chappell [IR]  
20:00
2nd round
Colin Markes [q]  
Alexander Sarkissian [3]  
atp single Clay France M25+H Toulouse sets 1 2 3 4 5
12:30
2nd round
Laurent Lokoli [6]  
Florent Bax [q]  
12:40
2nd round
Benjamin Bonzi [1]  
Mathieu Perchicot [IR]  
14:00
2nd round
Gonzalo Villanueva  
Hugo Gaston [3]  
14:10
2nd round
Pol Toledo Bague  
Gregoire Jacq [2]  
15:30
2nd round
Nick Hardt  
Alexis Gautier [q]  
15:40
2nd round
Arthur Reymond [WC]  
Giovanni Fonio  
atp single Clay Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
12:00
3rd round
Martin Cuevas  
Maverick Banes [10]  
13:00
3rd round
Andrea Pellegrino  
Stefano Travaglia [4]  
14:00
3rd round
Nerman Fatic [ITF]  
Giulio Zeppieri [WC]  
18:00
3rd round
Federico Gaio [6]  
Gianluigi Quinzi [9]  
atp double Clay France Blois Challenger sets 1 2 3 4 5
13:40
1/4
Jelle Sels/Tim Van Rijthoven [ITF]  
Jonathan Eysseric/Tristan Lamasine [2]  
15:00
1/4
Pedro Martinez Portero/Bernabe Zapata Miralles  
Sergio Galdos/Andreas Siljestrom [4]  
atp double Clay Slovakia Bratislava Challenger sets 1 2 3 4 5
13:00
1/4
Roman Jebavy/Igor Zelenay [1]  
Ivo Klec/Dominik Sproch [WC]  
14:00
1/4
Sander Gille/Joran Vliegen [3]  
Tomislav Brkic/Ante Pavic  
15:20
1/4
Jeremy Jahn/Aslan Karatsev  
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic  
16:50
1/4
Lukas Klein/Alex Molcan [WC]  
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [2]  
atp double Hard Uzbekistan Fergana Challenger sets 1 2 3 4 5
00:00
1/4
Andres Artunedo Martinavarr/Emil Ruusuvuori  
John-Paul Fruttero/Ivan Gakhov [4]  
11:00
1/4
Evan King/Hunter Reese [1]  
Marcelo Tomas Barrios Vera/Roberto Cid  
atp double Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
16:00
1st round
Daniel Evans/Ken Skupski [WC]  
Felix Auger Aliassime/Alex de Minaur  
18:00
1st round
Marin Cilic/Ivan Dodig  
Jeremy Chardy/Fabrice Martin [q]  
18:00
1st round
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [1]  
Feliciano Lopez/Andy Murray [PR]  
18:00
1st round
Lucas Pouille/Stan Wawrinka  
Mate Pavic/Bruno Soares [2]  
18:00
1st round
Jamie Murray/Neal Skupski  
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin  
atp double Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
13:30
1/4
Matteo Berrettini/Jean-Julien Rojer  
Nikola Mektic/Franko Skugor [3]  
14:00
1/4
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [1]  
David Goffin/Pierre-Hugues Herbert  
16:00
1/4
Dustin Brown/Tim Puetz [WC]  
Ben Mclachlan/Jan-Lennard Struff  
atp double Grass United Kingdom Ilkley Challenger sets 1 2 3 4 5
13:00
1/4
Sander Arends/David Pel  
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja [4]  
17:00
1/4
Matt Reid/John-Patrick Smith  
Marcus Daniell/Leander Paes [2]  
17:40
1/4
Alex Bolt/Max Purcell  
Marius Copil/Ugo Humbert  
atp double Clay Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
12:00
1/4
Fernando Romboli/Andrea Vavassori [1]  
Andrea Basso/Enrico Dalla Valle [WC]  
13:00
1/4
Alessandro Bega/Andrea Collarini  
Jacopo Berrettini/Raul Brancaccio [ALT]  
14:00
1/4
Andre Goransson/Sem Verbeek [3]  
Laurynas Grigelis/Andrea Pellegrino