wta single Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
13:00
3rd round
Shuai Zhang  
Alize Cornet  
13:00
3rd round
Ons Jabeur  
Johanna Konta  
14:00
3rd round
Jelena Ostapenko  
Ekaterina Alexandrova  
14:30
3rd round
Angelique Kerber  
Rebecca Peterson  
14:30
3rd round
Elise Mertens  
Karolina Pliskova  
14:40
3rd round
Polona Hercog  
Simona Halep  
15:00
3rd round
Anna-Lena Friedsam  
Kiki Bertens  
15:30
3rd round
Aryna Sabalenka  
Caroline Wozniacki  
wta single Clay Holland W15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
11:00
1st round
Nika Kukharchuk  
Rina Saigo  
11:00
1st round
Emily Arbuthnott  
Sai Chamarthi  
11:00
1st round
Michaela Bayerlova  
Indy De Vroome  
11:00
1st round
Chloe Compson  
Marina Yudanov  
12:30
1st round
Ani Vangelova  
Claudia Hoste Ferrer  
12:30
1st round
Alina Silich  
Dominique Karregat  
12:30
1st round
Anastasia Pribylova  
Noa Liauw A Fong  
14:00
1st round
Anouk Koevermans  
Anna Pribylova  
15:00
1st round
Sviatlana Pirazhenka  
Mylene Halemai  
15:00
1st round
Sem Wensveen  
Eva Vedder  
15:00
1st round
Margaux Orange  
Gabriella Da Silva Fick  
17:00
1st round
Annick Melgers  
Astrid Wanja Brune Olsen  
17:00
1st round
Suzan Lamens  
Verena Meliss  
17:00
1st round
Eline Audenaert  
Stephanie Judith Visscher  
wta single Clay Hungary W15 Budapest sets 1 2 3 4 5
11:00
1st round
Vanda Lukacs  
Johana Markova  
11:00
1st round
Lara Schmidt  
Ania Hertel  
11:00
1st round
Oleksandra Oliynykova  
Romana Cisovska  
11:00
1st round
Natalia Szabanin  
Satsuki Takamura  
12:30
1st round
Chantal Skamlova  
Laura Schaeder  
12:30
1st round
Laura Svatikova  
Agnes Bukta  
12:30
1st round
Izabela Gabriela Novac  
Denisa Hindova  
12:30
1st round
Fanni Gecsek  
Dorka Drahota Szabo  
14:00
1st round
Charlotte Roemer  
Linda Fruhvirtova  
14:00
1st round
Ipek Oz  
Zita Kovacs  
14:00
1st round
Joanna Zawadzka  
Ana Makatsaria  
14:00
1st round
Nikola Breckova  
Melanie Klaffner  
15:00
1st round
Lisa Sabino  
Gabriela Duca  
15:00
1st round
Fiona Ganz  
Adrienn Nagy  
15:00
1st round
Nika Radisic  
Seone Mendez  
15:00
1st round
Luca Janosi  
Katarina Kuzmova (2001)  
wta single Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
00:00
2nd round
Madison Bourguignon  
Thaisa Grana Pedretti  
00:00
2nd round
Layne Sleeth  
Salma Ewing  
15:30
1st round
Leolia Jeanjean  
Amy Zhu  
15:30
1st round
Isabelle Boulais  
Eduarda Piai  
15:30
1st round
Tiphanie Fiquet  
Sophia Whittle  
17:00
1st round
Lilian Poling  
Elle Christensen  
17:00
1st round
Gianna Pielet  
Brianna Tulloch  
17:00
1st round
Alisia Stephanie Manolescu  
Alyssa Tobita  
18:30
1st round
Jessica Failla  
Yu Chen  
18:30
1st round
Amber Washington  
Darya Lebesheva  
wta single Hard Indonesia W15 Jakarta sets 1 2 3 4 5
09:30
1st round
Ines Ibbou  
Deria Nur Haliza  
wta single Hard Spain W15 Madrid sets 1 2 3 4 5
11:00
1st round
Anastasia Kulikova  
Lou Adler  
11:00
1st round
Lenka Stara  
Olga Parres Azcoitia  
11:00
1st round
Ana Karen Guadiana Campos  
Lidia Moreno Arias  
12:30
1st round
Andrea Ka  
Qinwen Zheng  
12:30
1st round
Ivonne Cavalle-Reimers  
Marina Benito  
12:30
1st round
Isabella Bozicevic  
Alba Carrillo Marin  
14:00
1st round
Natalia Orlova  
Marta Gonzalez Ballbe  
14:00
1st round
Ainhoa Atucha Gomez  
Ioana Loredana Rosca  
14:00
1st round
Josephine Boualem  
Sara Lanca  
14:30
1st round
Jacqueline Cabaj Awad  
Justina Mikulskyte  
14:30
1st round
Gemma Lairon Navarro  
Vlada Ekshibarova  
14:30
1st round
Alba Rey Garcia  
Lucia Cortez Llorca  
17:00
1st round
Yuriko Miyazaki  
Christina Rosca  
17:00
1st round
Isabella Harvison  
Julia Terziyska  
18:30
1st round
Paige Mary Hourigan  
Alicia Herrero Linana  
wta single Clay USA W15 Shreveport sets 1 2 3 4 5
17:30
1st round
Nastja Kolar  
Anna Makhorkina  
17:30
1st round
Alycia Parks  
Rachel Janssen  
17:30
1st round
Dylan Cline  
Alexa Graham  
17:30
1st round
Gracie Epps  
Jacqueline Payne  
19:00
1st round
Alexandra Riley  
Vanessa Ong  
19:00
1st round
Vladica Babic  
Keisha R. Clousing  
19:00
1st round
Alessandra Crump  
Ariana Arseneault  
19:00
1st round
Peyton Stearns  
Emma Davis  
19:00
1st round
Jeanette Mireles  
Eleana Yu  
wta single Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
00:00
2nd round
Constance Sibille  
Maria Paulina Perez Garcia  
00:00
2nd round
Doroteja Joksovic  
Nuria Brancaccio  
10:00
1st round
Eugenia Ganga  
Daria Nazarkina  
11:00
1st round
Julia Stamatova  
Louise Brunskog  
11:00
1st round
Martina Capurro Taborda  
Nicole Fossa Huergo  
11:00
1st round
Alica Rusova  
Andjela Jocovic  
11:00
1st round
Elena Milovanovic  
Julieta Estable  
11:00
1st round
Sofia Rocchetti  
Salma Djoubri  
12:30
1st round
Fiona Codino  
Radhika Yadav  
12:30
1st round
Carla Touly  
Yana Mogilnitskaya  
16:00
1st round
Noelia Zeballos  
Yvonne Neuwirth  
wta single Clay Germany W25 Darmstadt sets 1 2 3 4 5
12:00
1st round
Julia Grabher  
Ekaterina Makarova (1996)  
13:00
1st round
Julia Wachaczyk  
Stephanie Wagner  
13:00
1st round
Simona Waltert  
Leonie Kung  
14:00
1st round
Isabella Pfennig  
Gabriela Horackova  
14:30
1st round
Tayisiya Morderger  
Monika Kilnarova  
15:00
1st round
Anastasiya Komardina  
Elizabeth Halbauer  
16:00
1st round
Jule Niemeier  
Manon Arcangioli  
17:30
1st round
Kathleen Kanev  
Yana Morderger  
18:00
1st round
Carmen Schultheiss  
Katharina Hobgarski  
wta single Hard China W25 Naiman sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Shuo Feng  
Meiqi Guo  
10:10
1st round
Shanshan Guo  
Wushuang Zheng  
10:10
1st round
Siqi Cao  
Hiroko Kuwata  
wta single Clay France W25 Perigueux sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Yana Sizikova  
Daria Mishina  
10:00
1st round
Diana Marcinkevica  
Kelia Le Bihan  
10:00
1st round
Harmony Tan  
Nathaly Kurata  
11:30
1st round
Cristina Ene  
Olga Saez Larra  
11:30
1st round
Tessah Andrianjafitrimo  
Marie Temin  
11:30
1st round
Sara Cakarevic  
Varvara Gracheva  
16:30
1st round
Mathilde Armitano  
Alice Rame  
16:30
1st round
Mallaurie Noel  
Melanie Stokke  
16:30
1st round
Manon Leonard  
Valeriya Strakhova  
18:00
1st round
Anna Danilina  
Marine Partaud  
18:00
1st round
Barbara Gatica  
Daniela Vismane  
18:00
1st round
Maelys Bougrat  
Audrey Albie  
wta single Clay Italy W25 Tarvisio sets 1 2 3 4 5
09:30
1st round
Karin Kennel  
Gaia Sanesi  
10:30
1st round
Sarah-Rebecca Sekulic  
Martina Colmegna  
10:30
1st round
Rasheeda Mcadoo  
Jaimee Fourlis  
12:00
1st round
Iva Primorac  
Pia Cuk  
12:00
1st round
Jaqueline Cristian  
Paula Cristina Goncalves  
12:00
1st round
Moyuka Uchijima  
Gabriela Ce  
12:30
1st round
Yuki Naito  
Anna Morgina  
13:30
1st round
Reka-Luca Jani  
Magdalena Pantuckova  
13:30
1st round
Miriam Bianca Bulgaru  
Dia Evtimova  
14:00
1st round
Greta Arn  
Nina Potocnik  
14:00
1st round
Lucrezia Stefanini  
Tena Lukas  
17:30
1st round
Chihiro Muramatsu  
Deborah Chiesa  
wta single Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
14:00
q 2
Giulia Gatto-Monticone  
Xiyu Wang  
14:00
q 2
Pemra Ozgen  
Ana Bogdan  
14:00
q 2
Irina-Camelia Begu  
Oceane Dodin  
14:00
q 2
Tereza Mrdeza  
Anna Kalinskaya  
14:00
q 2
Ekaterine Gorgodze  
Arantxa Rus  
14:00
q 2
Anna Zaja  
Beatriz Haddad Maia  
14:00
q 2
Kristie Ahn  
Tamara Korpatsch  
14:00
q 2
Isabella Shinikova  
Jana Cepelova  
14:00
q 2
Lauren Davis  
Francesca Di Lorenzo  
14:00
q 2
Ysaline Bonaventure  
Gabriella Taylor  
14:00
q 2
Natalia Vikhlyantseva  
Antonia Lottner  
14:00
q 2
Marie Bouzkova  
Anhelina Kalinina  
14:00
q 2
Caroline Dolehide  
Tereza Martincova  
14:00
q 2
Anna Blinkova  
Martina Di Giuseppe  
14:00
q 2
Olga Danilovic  
Amandine Hesse  
14:00
q 2
Caty McNally  
Priscilla Hon  
15:00
q 2
Varvara Lepchenko  
Lesley Kerkhove  
15:00
q 2
Misaki Doi  
Arina Rodionova  
15:00
q 2
Christina Mchale  
Sabina Sharipova  
15:00
q 2
Basak Eraydin  
Kaja Juvan  
15:00
q 2
Ankita Raina  
Sabine Lisicki  
15:00
q 2
Danielle Lao  
Danka Kovinic  
15:00
q 2
Tereza Smitkova  
Yanina Wickmayer  
15:00
q 2
Jessika Ponchet  
Varvara Flink  
15:00
q 2
Fangzhou Liu  
Paula Badosa Gibert  
15:00
q 2
Elena Gabriela Ruse  
Irina Maria Bara  
15:00
q 2
Cristina Bucsa  
Samantha Murray  
15:00
q 2
Kaylah Mcphee  
Liudmila Samsonova  
15:00
q 2
Fanny Stollar  
Katarzyna Kawa  
15:00
q 2
Elena Rybakina  
Richel Hogenkamp  
15:00
q 2
En Shuo Liang  
Greetje Minnen  
15:00
q 2
Cori Gauff  
Valentyna Ivakhnenko  
wta double Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
14:00
1/4
Nicole Melichar/Kveta Peschke  
Kirsten Flipkens/Bethanie Mattek-Sands  
16:00
1/4
Simona Halep/Raluca Olaru  
Alicja Rosolska/Zhaoxuan Yang  
16:00
1st round
Veronika Kudermetova/Jelena Ostapenko  
Nadiya Kichenok/Abigail Spears  
17:30
1st round
Aryna Sabalenka/Dayana Yastremska  
Samantha Stosur/Shuai Zhang