Kazakhstan Astana Challenger / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
07:00
1/2
Egor Gerasimov [5]
Aldin Setkic [8]
07:00
1/2
Alexander Bublik [3]
Mikhail Kukushkin [2]
Austria Austria F3 (Wels) / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
11:00
fin
Filip Horansky [1]
Matthias Haim [q]
Germany Hamburg / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
11:00
q 1
Jason Jeremy Hildebrandt
Sergiy Stakhovsky
11:00
q 1
Damir Dzumhur
Michael Linzer
12:00
q 1
Marton Fucsovics
Cedrik-Marcel Stebe
12:30
q 1
Oscar Otte
Gastao Elias
12:30
q 1
Louis Wessels
Leonardo Mayer
13:30
q 1
Casper Ruud
Rudolf Molleker
14:00
q 1
Maximo Gonzalez
Kenny de Schepper
15:00
q 1
Federico Delbonis
Jose Hernandez-Fernandez
China China F13 (Yinchaun) / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
04:00
1/2
Hiroyasu Ehara [4]
Zhizhen Zhang
05:30
1/2
Fajing Sun [1]
Sora Fukuda [6]
Italy Cortina Challenger / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
00:00
q 2
Miljan Zekic
Riccardo Ghedin
00:00
q 2
Ljubohir Celebic
Matteo Marfia
00:00
q 2
Juan Pablo Paz
Jacopo Berrettini
00:00
q 1
Daniele Capecchi
Reinaldo Rivera
00:00
q 1
Marco Bergagnin
Daniele Valentino
00:00
q 2
Giovanni Agostinetto
Marco Bortolotti
11:30
q 2
Ben Mclachlan
Roberto Marcora
13:00
q 2
Romain Arneodo
Gianluca Di Nicola
Czech Republic Czech Republic F6 / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
11:00
fin
Juan Pablo Ficovich [5]
Jan Mertl [2]
France France F16 (Uriage) / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
14:30
1/2
Alexandre Muller [1]
Johan Sebastien Tatlot
16:00
1/2
Corentin Denolly [5]
Corentin Moutet [2WC]
Georgia Georgia F3 (Telavi) / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
09:00
1/2
Kirill Kivattsev [q]
Tomislav Jotovski [7]
10:30
1/2
David Volfson
Nerman Fatic [3]
Germany Germany F8 (Kassel) / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
12:00
1/2
Jurgen Zopp
Dominik Boehler [WC]
USA Newport / atp single / Grass sets 1 2 3 4 5
20:00
1/2
Matthew Ebden [q]
Peter Gojowczyk
22:00
1/2
John Isner [1]
Bjorn Fratangelo
North Ireland Ireland F1 (Dublin) / atp single / Carpet sets 1 2 3 4 5
12:30
1/2
Yannick Jankovits [3]
Tom Farquharson
12:30
1/2
Yannick Jankovits [3]
Tom Farquharson
12:30
1/2
Ryan James Storrie
Remi Boutillier [4]
12:30
1/2
Ryan James Storrie
Remi Boutillier [4]
Croatia Umag / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
17:30
1/2
Ivan Dodig [WC]
Andrey Rublev [LL]
20:00
1/2
Paolo Lorenzi [4]
Alessandro Giannessi
Lithuania Lithuania F1 (Vilnius) / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
10:00
fin
Christian Hirschmueller [4]
Ronald Slobodchikov [8]
Poland Poland F6 (Mragowo) / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
10:00
1/2
Richard Gabb [q]
Michal Schmid [3]
11:30
1/2
Colin Van Beem [4]
Adam Chadaj [q]
Portugal Portugal F12 (Idanha / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
11:30
1/2
Nicolas Alvarez Varona [q]
David Perez Sanz [6]
13:00
1/2
Alex De Minaur [1]
Lucas Catarina [8]
Poland Poznan Challenger / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
12:00
1/2
Guido Andreozzi [6]
Adam Pavlasek [3]
14:00
1/2
Goncalo Oliveira
Alexey Vatutin
Czech Republic Prague Challenger / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
00:00
q 2
Marek Jaloviec
Matej Sabanov
00:00
q 1
Hunter Reese
Gabor Borsos
00:00
q 1
Matej Vocel
Ivan Sabanov
10:00
q 1
David Simunek
Ivo Minar
10:00
q 1
Michal Bisko
Jurij Rodionov
11:30
q 2
Lenny Hampel
Lukas Vejvara
11:30
q 2
Marek Gengel
Mate Delic
11:30
q 2
Antonin Stepanek
Juan Ignacio Galarza
Italy San Benedetto Challenger / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
16:00
1/2
Matteo Berrettini
Federico Coria
Holland Scheveningen Challenger / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
13:00
1/2
Ruben Bemelmans [5]
Marko Tepavac [q]
15:00
1/2
Thiemo de Bakker [WC]
Guillermo Garcia-Lopez [6]
Sweden Bastad / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
13:00
1/2
Andrey Kuznetsov
Alexandr Dolgopolov
15:00
1/2
David Ferrer [8]
Fernando Verdasco [6]
Switzerland Gstaad / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
10:30
q 1
Arthur De Greef
Adrian Bodmer
10:30
q 1
Marc-Andrea Huesler
Stefano Napolitano
12:00
q 1
Adrian Menendez-Maceiras
Daniel Brands
12:00
q 1
Yannick Mertens
Gleb Sakharov
13:30
q 1
Joao Souza
Gianluigi Quinzi
13:30
q 1
Yann Marti
Lorenzo Giustino
15:00
q 1
Jonathan Eysseric
Attila Balazs
15:00
q 1
Yannick Hanfmann
Marcelo Arevalo
Finland Tampere Challenger / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
00:00
q 1
Alexander Zhurbin
Lucas Gomez
00:00
q 1
Andrey Yakovlev
Pyry Hyrkkonen
00:00
q 1
Roni Rikkonen
Artem Strokan
09:00
q 1
Daniel Appelgren
Ricardo David Mayagoitia
10:30
q 1
Aaro Pollanen
Patrik Niklas-Salminen
10:30
q 1
Joel Popov
Sam Taylor
10:30
q 1
Linus Frost
Henrik Sillanpaa
Turkey Turkey F26 (Istanbul) / atp single / Clay sets 1 2 3 4 5
09:30
1/2
Bruno Sant'Anna [3]
Alexander Igoshin [8]
11:00
1/2
Jules Okala [5]
Geoffrey Blancaneaux [6]
USA USA F24 (Champaign) / atp single / Hard sets 1 2 3 4 5
16:00
fin
Dominik Koepfer [3]
Jose Statham [2]
Germany Aschaffenburg / wta single / Clay sets 1 2 3 4 5
14:30
1/2
Misa Eguchi [1]
Ivonne Cavalle-Reimers
16:00
1/2
Katharina Hobgarski [3]
Kimberley Zimmermann [7]
Kazakhstan Astana / wta single / Hard sets 1 2 3 4 5
07:00
1/2
Shuai Zhang [1]
Vivian Heisen
08:00
1/2
Natela Dzalamidze
Ysaline Bonaventure
Belgium Brussels / wta single / Clay sets 1 2 3 4 5
14:00
1/2
Luisa Stefani
Mirjam Bjorklund [SE]
16:00
1/2
Ana Sofia Sanchez [4]
Eleonora Molinaro
Romania Bucharest / wta single / Clay sets 1 2 3 4 5
16:00
1/2
Ana Bogdan
Julia Goerges [3]
Turkey Bursa / wta single / Clay sets 1 2 3 4 5
10:00
fin
Ipek Soylu [1]
Sofya Zhuk [2]
Thailand Hua Hin / wta single / Hard sets 1 2 3 4 5
06:00
fin
Hua-Chen Lee [q]
Bunyawi Thamchaiwat [5]
China Nanchang / wta single / Hard sets 1 2 3 4 5
10:00
q 1
Ksenia Lykina
Hanyu Guo
10:00
q 1
Riko Sawayanagi
Xiaodi You
10:00
q 1
Xu Liu Sun
Junri Namigata
10:00
q 1
Jiaxi Lu
Shuko Aoyama
11:20
q 1
Yuuki Tanaka
Fang Ying Xun
11:20
q 1
Nicha Lertpitaksinchai
Ayano Shimizu
11:20
q 1
Jacqueline Cako
Makoto Ninomiya
11:20
q 1
Harriet Dart
Shiho Akita
12:50
q 1
Peangtarn Plipuech
Ying Zhang
12:50
q 1
Eri Hozumi
Jing-Jing Lu
12:50
q 1
Xinyu Gao
Chang Liu
12:50
q 1
Jia Qi Kang
Tara Moore
Switzerland Gstaad / wta single / Clay sets 1 2 3 4 5
11:00
1/2
Sara Sorribes Tormo
Kiki Bertens [2]
13:00
1/2
Tereza Martincova
Anett Kontaveit [3]
Czech Republic Olomouc / wta single / Clay sets 1 2 3 4 5
11:00
1/2
Michaela Honcova
Bernarda Pera
13:00
1/2
Kristyna Pliskova [1]
Denisa Allertova [3]
Romania Targu Jiu / wta single / Clay sets 1 2 3 4 5
09:00
1/2
Gaia Sanesi [4]
Michele Alexandra Zmau
09:00
1/2
Miriam Bianca Bulgaru [6]
Federica Bilardo
China Tianjin / wta single / Hard sets 1 2 3 4 5
05:00
1/2
Fangzhou Liu [3]
Lin Zhu [2]
06:30
1/2
Jia-Jing Lu
Yafan Wang [4]
Poland Poznan Challenger / atp double / Clay sets 1 2 3 4 5
15:20
fin
Tomasz Bednarek/Goncalo Oliveira [4]
Guido Andreozzi/Jaume Antoni Munar Clar
Holland Scheveningen Challenger / atp double / Clay sets 1 2 3 4 5
15:40
1/2
Jozef Kovalik/Stefanos Tsitsipas
Ruben Bemelmans/Joris De Loore
Sweden Bastad / atp double / Clay sets 1 2 3 4 5
17:00
1/2
Julian Knowle/Philipp Petzschner
Elias Ymer/Mikael Ymer [WC]
Romania Bucharest / wta double / Clay sets 1 2 3 4 5
18:00
1/2
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru [1]
Katarzyna Piter/Maryna Zanevska
Switzerland Gstaad / wta double / Clay sets 1 2 3 4 5
15:00
1/2
Kiki Bertens/Johanna Larsson [1]
Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister