Tennis live, tennis stats & tennis livescore

atp single Clay Turkey Antalya 4 Challenger sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Mircea-Alexandru Jecan [WC]  
Nick Chappell  
08:00
1st round
Khumoun Sultanov  
Cezar Cretu (ROU) [q]  
08:00
1st round
Damien Wenger [q]  
Evgeny Tyurnev [9]  
08:00
1st round
Yshai Oliel  
Duje Ajdukovic [3]  
09:30
1st round
Miljan Zekic [8]  
Andrey Chepelev [q]  
09:30
1st round
Sarp Agabigun [WC]  
Filip Cristian Jianu  
09:30
1st round
Alexandar Lazarov  
Marsel Ilhan [q]  
09:30
1st round
Jakub Paul [LL]  
Giovanni Fonio  
11:00
1st round
Ryan Peniston [4]  
Yu Hsiou Hsu  
11:00
1st round
Nick Hardt  
Oleksii Krutykh  
11:00
1st round
Filip Misolic  
Javier Barranco Cosano [6]  
atp single Clay Brazil Florianopolis Challenger sets 1 2 3 4 5
14:00
2nd round
Pablo Cuevas [1]  
Matias Zukas [ALT]  
15:30
2nd round
Orlando Luz  
Igor Ribeiro Marcondes [q]  
17:00
2nd round
Facundo Juarez  
Facundo Diaz Acosta  
19:30
2nd round
Hernan Casanova  
Hugo Dellien [2]  
atp single I. hard Italy Forli 3 Challenger sets 1 2 3 4 5
10:00
1st round
Zizou Bergs [4]  
Pavel Kotov  
10:00
1st round
Maxime Cressy [1]  
Jelle Sels  
11:30
2nd round
Daniele Capecchi [q]  
Vitaliy Sachko [6]  
11:30
1st round
Filippo Baldi [PR]  
Salvatore Caruso [3]  
13:00
2nd round
Luca Nardi [WC]  
Alexey Vatutin  
14:30
2nd round
Lucas Miedler  
Mirza Basic [5]  
18:30
2nd round
Andrea Arnaboldi [8]  
Gijs Brouwer  
atp single Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Toby Martin  
Billy Harris [2]  
08:00
1st round
Farzin Danny Amiri [WC]  
Mert Naci Turker  
09:00
qual.
Berk Ilkel  
Michel Hopp  
09:00
qual.
Gheorghe Claudiu Schinteie  
Sven Corbinais  
09:30
1st round
Mikhail Fufygin  
Denys Klok [8]  
09:30
1st round
Bogdan Ionut Apostol [4]  
Paul Woerner  
09:30
1st round
Bogdan Borza  
Koray Kirci [WC]  
09:30
1st round
Cengiz Aksu  
S Mert Ozdemir [WC]  
09:30
1st round
Louroi Martinez  
Giovanni Mpetshi Perricard [3]  
09:30
1st round
Sean Cuenin  
Pol Amoros Ramos  
09:30
1st round
Matias Ponce De Leon Gomila [WC]  
Cayetano March [6]  
11:00
qual.
Federico Marchetti  
Riccardo Di Nocera  
11:00
qual.
Mikhail Minakov  
Giulio Colacioppo  
atp single Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Tsung-Hao Huang  
Samir Hamza Reguig [q]  
09:00
1st round
Ivan Denisov [q]  
Fermin Tenti [3]  
09:00
1st round
Ray Ho  
Nathan Seateun [2]  
09:00
1st round
Saba Purtseladze  
Vladimir Uzhylovsky [7]  
09:00
1st round
Belal Abou Taleb [LL]  
Roberto Miceli [q]  
09:00
1st round
Facundo Yunis [q]  
Aleksandr Lobanov [q]  
10:00
1st round
Jose Fco. Vidal Azorin [1]  
Filippo Speziali [q]  
10:00
1st round
Pedro Iamachkine  
Niklas Schell  
10:00
1st round
Kuan-Yi Lee [5]  
Bruno Pujol Navarro  
10:00
1st round
Paul Valsecchi  
Haoyuan Huang [q]  
11:30
1st round
Chien-Hsun Lo [4]  
Faris Zakaryia  
11:30
1st round
Davud Amirov [WC]  
Mario Mansilla Diez  
11:30
1st round
Luka Pavlovic [6]  
Romain Faucon  
11:30
1st round
Adham Gaber [WC]  
Max Alcala Gurri [8]  
11:30
1st round
Maximus Jones [WC]  
Edouard Villoslada  
12:00
1st round
Ilya Rudiukov [WC]  
Egor Novikov [q]  
atp single Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
15:00
1st round
Ezekiel Clark  
Conner Huertas Del Pino [6]  
16:30
1st round
Arklon Huertas Del Pino  
Daniil Glinka  
17:00
1st round
Isaiah Strode  
Constantin Bittoun Kouzmine  
atp single Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
09:30
1st round
Cesar Bourgois [q]  
Olivier Rojas [q]  
09:30
1st round
Luigi Sorrentino [q]  
Julian Cash  
09:30
1st round
Loic Cloes [q]  
Eliakim Coulibaly [5]  
09:30
1st round
Josh Reid [WC]  
Adria Soriano Barrera  
10:30
1st round
Kirill Kivattsev [7]  
Antoine Monaco [q]  
10:30
1st round
Omni Kumar [4]  
Matas Vasiliauskas [q]  
10:30
1st round
Pietro Pampanin [q]  
Peter Fajta [3]  
11:00
1st round
Sabit Suntic [WC]  
Adrian Arcon [WC]  
13:30
1st round
Gage Brymer [1]  
Mark Lajal  
13:30
1st round
Simon Beaupain  
Stuart Parker [2]  
13:30
1st round
Hugo Pontico  
Arthur Bouquier  
13:30
1st round
Mirko Martinez  
Omar Brigida [q]  
13:30
1st round
Viktor Jovic  
Hugo Pierre [LL]  
atp single Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
14:30
1st round
Alfredo Perez [7]  
Yankel Zemel  
14:30
1st round
Jesse Flores  
Connor Farren  
14:30
1st round
Johannes Ingildsen  
Colin Markes [q]  
14:30
1st round
Roy Smith [4]  
Rafael Abdul Salam [q]  
14:30
1st round
Osgar O'Hoisin [q]  
Stefan Cizelj-Zivkovic [q]  
14:30
1st round
Fletcher Scott [q]  
Marco Brugnerotto  
15:30
1st round
Rowland Phillips [q]  
Peter Bertran [8]  
15:30
1st round
Joaquin Caballer [WC]  
Ricardo Rodriguez-Pace [3]  
15:30
1st round
Brandon Perez [WC]  
Enzo Wallart  
16:00
1st round
Jorge Brian Panta Herreros [6]  
Toby D. Boyer [q]  
16:00
1st round
Colin Sinclair  
Sebastian Gima  
17:30
1st round
Matt Kuhar [q]  
Michel Vernier [5]  
atp single Clay Argentina M25 Rio Cuarto sets 1 2 3 4 5
14:00
1st round
Francisco Llanes  
Juan Pablo Paz [2]  
16:00
1st round
Leonardo Aboian  
Alejo Vilaro [q]  
16:00
1st round
Nicolas Zanellato  
Santiago Bramajo [q]  
16:00
1st round
Mateo Del Pino [q]  
Mariano Navone [6]  
16:30
1st round
Gabriel Alejandro Hidalgo  
Ignacio Monzon  
16:30
1st round
Santiago Fa Rodriguez Taverna [1]  
Juan Bautista Otegui  
17:30
1st round
Franco Emanuel Egea [7]  
Lorenzo Gagliardo [q]  
19:00
1st round
Franco Roncadelli [q]  
Julian Gimenez [LL]  
19:30
1st round
Federico Agustin Gomez  
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen [5]  
19:30
1st round
Francisco Comesana [3]  
Juan Manuel La Serna [WC]  
20:30
1st round
Matias Iturbe [q]  
Lucio Carnevalle [q]  
20:30
1st round
Sean Hess [q]  
Juan Bautista Torres [4]  
atp single Clay Portugal Maia 1 Challenger sets 1 2 3 4 5
12:00
1st round
Geoffrey Blancaneaux [8]  
Nikolas Sanchez-Izquierdo  
12:00
1st round
Oscar Moraing [q]  
Chun Hsin Tseng [6]  
13:30
2nd round
Miguel Damas [q]  
Kimmer Coppejans [2]  
13:30
1st round
Pedro Araujo [WC]  
Calvin Hemery  
14:00
1st round
Eduard Esteve Lobato  
Gastao Elias [3]  
15:00
2nd round
Louis Wessels  
Oriol Roca Batalla  
15:30
1st round
Nuno Borges [5]  
Elmar Ejupovic  
17:00
2nd round
Andrej Martin [1]  
Elliot Benchetrit [PR]  
wta single I. hard France Angers sets 1 2 3 4 5
12:00
1st round
Ana Bogdan  
Natalia Vikhlyantseva [q]  
12:00
2nd round
Anna Blinkova  
Shuai Zhang [2]  
13:00
1st round
Stefanie Voegele  
Vera Zvonareva [6]  
14:30
1st round
Mallaurie Noel [WC]  
Ankita Raina  
17:30
1st round
Polona Hercog  
Oceane Dodin [7]  
19:00
2nd round
Kristina Mladenovic [8]  
Jessika Ponchet [WC]  
20:30
2nd round
Julia Grabher  
Jana Fett  
wta single Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
07:00
q 2
Cemre Anil  
Jenny Lim  
07:00
q 2
Larisa Bekmetova  
Anna Grigoreva  
07:00
q 2
Yana Karpovich  
Elif Kara  
07:00
q 2
Aoi Ito  
Krystyna Pochtovyk  
07:00
q 2
Beatris Spasova  
Dila Beril Guclu  
07:00
q 2
Eva Garkusha  
Polina Gubina  
07:00
q 2
Eleanor Baglow  
Anastasia Mozgaleva  
07:00
q 2
Maria Sara Popa  
Africa Burillo Berezak  
07:00
q 2
Izabelle Persson  
Stefana Lazar  
07:00
q 2
Constance Levivier  
Nicole Poj  
07:00
q 2
Kyoka Kubo  
Monique Barry  
08:00
1st round
Federica Arcidiacono [4]  
Amarissa Kiara Toth  
08:00
1st round
Daria Lodikova  
Carlota Martinez Cirez [2]  
08:00
1st round
Ksenia Laskutova  
Noka Juric  
08:00
1st round
Doga Turkmen [WC]  
Ani Vangelova  
08:00
1st round
Simona Ogescu  
Jazmin Ortenzi [3]  
08:00
1st round
Mihaela Tsoneva [WC]  
Vanessa Ioana Georgiana Popa Teiusanu  
08:30
q 2
Madison Bourguignon  
Jana Vanik  
08:30
1st round
Diana Demidova  
Ilay Yoruk [8]  
08:30
q 2
Marketa Panackova  
Klara Ondrejcekova  
08:30
q 2
Selina Atay  
Linda Sevcikova  
09:30
1st round
Melis Ayda Uyar [WC]  
Arina Gabriela Vasilescu [6]  
11:00
1st round
Melis Sezer  
Annika Kannan [WC]  
wta single Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
10:00
1st round
Sandra Samir [1]  
Antonia Schmidt  
10:00
1st round
Hana El Deeb [WC]  
Anastasia Nefedova [5]  
10:00
1st round
Celine Simunyu [WC]  
Yasmin Ezzat  
10:30
1st round
Teja Tirunelveli [q]  
Bojana Marinkovic  
11:00
1st round
Gaia Squarcialupi  
Yekaterina Dmitrichenko  
11:00
1st round
Viktoriya Petrenko  
Diane Flament [WC]  
11:30
1st round
Youmi Zhuoma [q]  
Louise Brunskog  
12:00
1st round
Antonia Aragosa [q]  
Anastasia Zolotareva [3]  
13:00
1st round
Melanie Klaffner [4]  
Anastasia Abbagnato [q]  
13:00
1st round
Giorgia Pinto  
Alicia Smith [7]  
13:00
1st round
Lamis Alhussein Abdel Aziz [6]  
Nada Fouad  
13:00
1st round
Matilde Mariani [q]  
Rosa Vicens Mas [2]  
13:00
1st round
Hala Fouad  
Naoko Eto  
13:00
1st round
Anna Ureke [8]  
Irene Lavino  
13:00
1st round
Ya-Yi Yang [WC]  
Aliona Falei  
13:30
1st round
Ritage Faizy [LL]  
Ana Grubor [q]  
wta single Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
18:30
1st round
Kelly Williford  
Maelys Bougrat  
18:30
1st round
Victoria Rodriguez [1]  
Maria Gabriela Rivera Corado  
19:30
1st round
Alica Rusova [8]  
Isabella Barrera Aguirre [WC]  
wta single Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
10:00
2nd round
Eliessa Vanlangendonck [8]  
Yasmine Mansouri  
10:30
1st round
Ho Ching Wu [4]  
Ayumi Morita [WC]  
10:30
1st round
Anna Brogan [q]  
Merna Refaat [q]  
10:30
1st round
Silvia Ambrosio [WC]  
Nina Radovanovic [q]  
11:30
1st round
Caroline Romeo  
Jennifer Ruggeri [LL]  
11:30
1st round
Petra Csabi [q]  
Ekaterina Vishnevskaya  
11:30
1st round
Andre Lukosiute [q]  
Angelica Raggi [7]  
13:30
1st round
Hong Yi Cody Wong  
Paula Arias Manjon [LL]  
13:30
1st round
Eliz Maloney [q]  
Jenny Duerst [3]  
15:00
1st round
Man Ying Maggie Ng  
Yexin Ma [2]  
wta single Hard Dominican Republic W15 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
11:00
2nd round
Sylvia Schenck  
Feidi Abreu [q]  
14:30
1st round
Maria Paulina Perez Garcia [4]  
Saniya Singh [q]  
14:30
1st round
Maria Herazo Gonzalez [1]  
Ivana Kopsova [q]  
15:30
1st round
Anastasiya Antal  
Paris Corley  
15:50
1st round
Rocio Lisette Espinal Plaza [LL]  
Chanelle Van Nguyen [2]  
17:00
1st round
Tara Malik  
Nadia Echeverria Alam [7]  
17:00
1st round
Maria Castano [WC]  
Dasha Ivanova [3]  
17:10
1st round
Ingrid Vojcinakova [8]  
Liz Marie Calderon [q]  
wta single Hard India W15 Solapur sets 1 2 3 4 5
05:30
1st round
Avishka Gupta [q]  
Zeel Desai [2]  
06:30
1st round
Niditra Rajmohan [q]  
Sai Chamarthi  
07:00
1st round
Nidhi Chilumula  
Yubarani Banerjee [q]  
07:00
1st round
Mihika Yadav [5]  
Akanksha Dileep Nitture [WC]  
08:30
1st round
Rutuja Bhosale [1]  
Sharrmadaa Baluu  
08:30
1st round
Bela Tamhankar [WC]  
Saumya Vig  
08:30
1st round
Kashish Bhatia [WC]  
Pranjala Yadlapalli [4]  
08:30
1st round
Sudipta Kumar [q]  
Elena Jamshidi [8]  
10:00
1st round
Sowjanya Bavisetti [3]  
Anusha Kondaveeti [q]  
10:00
1st round
Jagmeet Kaur Grewal [q]  
Sathwika Sama [7]  
atp double Clay Turkey Antalya 4 Challenger sets 1 2 3 4 5
11:00
1st round
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi  
Grigoriy Lomakin/Oleg Prihodko [4]  
11:00
1st round
Vladyslav Orlov/Khumoun Sultanov  
Plamen Milushev/Radoslav Shandarov  
12:30
1st round
Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis [3]  
Andrey Chepelev/Evgeny Tyurnev  
12:30
1st round
Riccardo Bonadio/Giovanni Fonio  
Duje Ajdukovic/Miljan Zekic  
12:30
1st round
Cezar Cretu (ROU)/Mircea-Alexandru Jecan  
Umut Akkoyun/Marsel Ilhan [WC]  
12:30
1st round
Mick Veldheer/Damien Wenger  
Sarp Agabigun/Tuna Altuna [WC]  
atp double Clay Brazil Florianopolis Challenger sets 1 2 3 4 5
14:00
1st round
Nicolas Barrientos/Alejandro Gomez [4]  
Pedro Boscardin Dias/Eduardo Ribeiro [WC]  
14:00
1st round
Mateus Alves/Gustavo Heide [WC]  
Nicolas Alvarez Varona/Mark Vervoort  
15:00
1st round
Gabriel Roveri Sidney/Thiago Seyboth Wild  
Martin Cuevas/Rafael Matos [2]  
15:30
1st round
Tomas Lipovsek Puches/Juan Ignacio Londero  
Roberto Cid Subervi/Kaichi Uchida  
17:30
1st round
Wilson Leite/Joao Victor Couto Loureiro [WC]  
Juan Pablo Ficovich/Matias Zukas [PR]  
19:00
1st round
Luciano Darderi/Johan Nikles  
Orlando Luz/Igor Ribeiro Marcondes  
atp double I. hard Italy Forli 3 Challenger sets 1 2 3 4 5
12:30
1st round
Aldin Setkic/Valentin Vacherot  
Vlad Victor Cornea/Fabian Fallert  
14:30
1st round
Pavel Kotov/Piotr Matuszewski  
Marco Bortolotti/Sergio Martos Gornes [2]  
15:30
1st round
Lukas Rosol/Vitaliy Sachko [4]  
Matteo Gigante/Luca Nardi [WC]  
16:00
1st round
Marek Gengel/David Poljak  
Raul Brancaccio/David Vega Hernandez [3]  
17:00
1st round
Daniele Capecchi/Francesco Vilardo  
Carlo Alberto Caniato/Filippo Caporali [WC]  
atp double Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Mohamed Ali Abibsi/Doruk Turknas [WC]  
Mikhail Galyamov/Daniil Gusev [WC]  
09:00
1st round
Cayetano March/Louroi Martinez [1]  
Zac Osborne/Matias Ponce De Leon Gomila [WC]  
09:00
1st round
Tadas Babelis/Daniel Cukierman  
Arthur Fils/Giovanni Mpetshi Perricard [2]  
atp double Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
00:00
1/4
Saba Purtseladze/Vladimir Uzhylovsky [3]  
Ivan Denisov/Egor Novikov  
atp double Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
19:30
1st round
Juan Sebastian Gomez/Luis Patino [1]  
Nicholas Bybel/Perry Gregg  
19:30
1st round
Jose Statham/Brandon Walkin  
Liam Draxl/Cleeve Harper  
20:30
1st round
Luis Britto/Marcelo Zormann  
Tim Handel/Yannik Steinegger [2]  
21:00
1st round
Dali Blanch/Ezekiel Clark [4]  
Masamichi Imamura/Makoto Ochi  
21:00
1st round
Johannes Seeman/Kristjan Tamm  
Giles Hussey/Matic Spec  
21:00
1st round
Alexander Bernard/Mwendwa Mbithi  
Juan Alejandro Hernandez/Bryce Nakashima Nakashima [WC]  
atp double Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
00:00
1st round
Darryl Hale/Xavier Lawrence [ALT]  
Johannes Ingildsen/Alfredo Perez [2]  
atp double Clay Argentina M25 Rio Cuarto sets 1 2 3 4 5
18:30
1st round
Tomas Farjat/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen  
Juan Manuel La Serna/Dante Carlos Teramo [WC]  
atp double Clay Portugal Maia 1 Challenger sets 1 2 3 4 5
12:00
1st round
Tiago Cacao/Fabio Coelho  
Ivan Gakhov/David Pichler [4]  
15:00
1st round
Kimmer Coppejans/Mats Hermans [3]  
Miguel Gomes/Francisco Rocha [WC]  
15:30
1st round
Henrique Petiz/Tiago Silva [WC]  
Aziz Dougaz/Chun Hsin Tseng  
16:30
1st round
Lorenzo Bocchi/Miguel Damas  
Goncalo Falcao/Duarte Vale  
wta double Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Anna Grigoreva/Dana Shakirova  
Doga Turkmen/Melis Ayda Uyar  
09:00
1st round
Eva Garkusha/Yana Karpovich  
Africa Burillo Berezak/Irem Kurt [WC]  
09:00
1st round
Maria Sara Popa/Beatris Spasova  
Madelief Hageman/Izabelle Persson [WC]  
wta double Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
00:00
1/4
Bojana Marinkovic/Alicia Smith [1]  
Antonia Schmidt/Youmi Zhuoma  
00:00
1/4
Celine Simunyu/Teja Tirunelveli  
Melanie Klaffner/Anastasia Zolotareva [3]  
wta double Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
21:00
1st round
Stacey Fung/Pamela Montez [1]  
Maria Gabriela Rivera Corado/Kelly Williford  
21:00
1st round
Joelle Kissell/Koral Koldobski [4]  
Minami Akiyama/Miho Kuramochi  
22:30
1st round
Eleonore Tchakarova/Verginie Tchakarova  
Alexa Karatancheva/Maria Yapur Lopez  
22:30
1st round
Berta Bonardi/Yuliana Monroy  
Noelly Longi Nsimba/Reza Timmerman  
22:30
1st round
Ariella Burstein/Ana Maria Coelho Ramos  
Chieh-Yu Hsu/Stephanie Kent [3]  
22:30
1st round
Lya Fernandez/Maria Camila Torres Murcia  
Susana L. Alcaraz/Anastasiya Kuparev  
22:30
1st round
Jenna Defalco/Madison Sieg  
Jessica Hinojosa Gomez/Victoria Rodriguez [2]  
wta double Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Akvile Parazinskaite/Eliessa Vanlangendonck [3]  
Andre Lukosiute/Nadia Rawson  
09:00
1st round
Mihaela Djakovic/Angelica Raggi  
Astrid Cirotte/Caroline Romeo  
wta double Hard India W15 Solapur sets 1 2 3 4 5
10:30
1st round
Pooja Ingale/Akanksha Dileep Nitture  
Arthi Muniyan/Sarah Pang [4]  
11:10
1st round
Sai Chamarthi/Soha Sadiq  
Farhat Aleen Qamar/Yubarani Banerjee [WC]  
<