atp single I. hard Turkey Istanbul Challenger sets 1 2 3 4 5
08:00
2nd round
Carlos Taberner  
Jozef Kovalik [7]  
08:00
1st round
Marc-Andrea Huesler  
Denis Istomin [LL]  
09:30
2nd round
Go Soeda [8]  
Tallon Griekspoor  
09:30
1st round
Facundo Bagnis [4]  
Zhizhen Zhang  
11:00
2nd round
Federico Gaio  
Mohamed Safwat  
11:00
2nd round
Joao Menezes [q]  
Ergi Kirkin [WC]  
atp single Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Ronald Slobodchikov  
Vladyslav Orlov [7]  
08:00
1st round
Davide Galoppini [q]  
Denis Yevseyev  
08:00
1st round
Felix Corwin  
Georgii Kravchenko [q]  
08:00
1st round
Giovanni Fonio [q]  
Riccardo Bonadio [3]  
08:00
1st round
Mert Alkaya [WC]  
Facundo Juarez [q]  
11:30
1st round
Pedro Cachin [8]  
Berk Ilkel [WC]  
11:30
1st round
Jonathan Mridha [q]  
Nuno Borges  
11:30
1st round
Nicolae Frunza [q]  
Viktor Galovic [2]  
11:30
1st round
Billy Harris [q]  
Alex Rybakov  
11:30
1st round
Alexandar Lazarov [q]  
Juan Manuel Cerundolo [5]  
11:30
1st round
Rudolf Molleker [1]  
Edan Leshem  
atp single Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
08:30
1st round
Franco Agamenone [q]  
Bogdan Bobrov [5]  
08:30
1st round
Javier Barranco Cosano [1]  
Simone Roncalli [q]  
08:30
1st round
Facundo Diaz Acosta [4]  
Lorenzo Bocchi [q]  
08:30
1st round
Luka Petrovic [WC]  
Adam El Mihdawy  
08:30
1st round
Lukas Neumayer  
Juan Bautista Torres  
11:00
1st round
Miljan Zekic [6]  
Gonzalo Lama  
11:00
1st round
Bastian Malla  
Johan Nikles [7]  
11:00
1st round
Ivan Gakhov [8]  
Juan Pablo Paz  
11:00
1st round
Jumpei Yamasaki  
Yurii Dzhavakian [q]  
11:00
1st round
Quentin Folliot [q]  
Hernan Casanova [2]  
11:00
1st round
Carlos Sanchez Jover  
Andrey Chepelev [q]  
11:00
1st round
Muthu Aadhitiya Senthilkumar [WC]  
Roman Andres Burruchaga  
11:00
1st round
Nicholas David Ionel  
Pol Toledo Bague  
11:00
1st round
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen [q]  
Jose Fco. Vidal Azorin [q]  
11:00
1st round
Yash Chaurasia [WC]  
Filip Cristian Jianu [3]  
13:00
1st round
Mohamad Gomaa [WC]  
Daniele Capecchi  
atp single I. hard France M15+H Bressuire sets 1 2 3 4 5
10:30
1st round
Tak Khunn Wang [q]  
Alexis Gautier [WC]  
10:30
1st round
Lucas Poullain [q]  
Antoine Escoffier [q]  
10:30
1st round
Gijs Brouwer [q]  
Viktor Durasovic [7]  
10:30
1st round
Corentin Denolly [5]  
Tobias Simon  
11:30
1st round
Kenny de Schepper [q]  
Lucas Catarina  
11:30
1st round
Stefano Napolitano [1]  
Matteo Martineau  
11:30
1st round
Holger Vitus Nodskov Rune  
Geoffrey Blancaneaux [2WC]  
11:30
1st round
Valentin Lapalu [q]  
Zizou Bergs  
13:00
1st round
Benjamin Hassan  
Dan Added  
13:00
1st round
Arthur Fery  
Jesper De Jong [4]  
wta single Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Olga Doroshina  
Justina Mikulskyte  
10:00
1st round
Doga Turkmen  
Nuria Brancaccio  
11:30
1st round
Dia Evtimova  
Julia Avdeeva  
11:30
1st round
Valeriya Olyanovskaya  
Sofia Shapatava  
13:00
1st round
Gabriela Ce  
Ekaterina Shalimova  
13:00
1st round
Cristina Dinu  
Jenny Duerst  
13:00
1st round
Miyu Kato  
Hina Inoue  
13:00
1st round
Nicole Khirin  
Sapfo Sakellaridi  
wta single Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
10:30
1st round
Anita Husaric  
Chantal Skamlova  
10:30
1st round
Ziva Falkner  
Alessandra Simone  
10:30
1st round
Pia Lovric  
Elina Avanesyan  
11:00
1st round
Anna Morgina  
Briana Szabo  
11:00
1st round
Sandra Samir  
Anastasia Sukhotina  
11:20
1st round
Claudia Hoste Ferrer  
Jermine Sherif  
13:00
1st round
Nicole Fossa Huergo  
Beatrice Ricci  
13:00
1st round
Riya Bhatia  
Smriti Bhasin  
13:00
1st round
Anastasia Nefedova  
Sinja Kraus  
13:00
1st round
Gloria Ceschi  
Lucie Nguyen Tan  
13:00
1st round
Julie Belgraver  
Yuriko Miyazaki  
13:00
1st round
Marion Viertler  
Bojana Marinkovic  
13:00
1st round
Yasmin Ezzat  
Dea Herdzelas  
13:30
1st round
Akilah James  
Lexie Stevens  
13:30
1st round
Emma Davis  
Anastasia Zolotareva  
wta single Hard Spain W15 Manacor sets 1 2 3 4 5
12:30
1st round
Leolia Jeanjean  
Alice Robbe  
12:30
1st round
Ylena In-Albon  
Oksana Selekhmeteva  
12:30
1st round
Lucia Cortez Llorca  
Ana Lantigua De La Nuez  
12:30
1st round
Valentina Ryser  
Emiliana Arango  
13:30
1st round
Mirjam Bjorklund  
Elvina Kalieva  
13:30
1st round
Federica Rossi  
Alice Rame  
14:00
1st round
Ivonne Cavalle-Reimers  
Tatiana Pieri  
14:00
1st round
Sara Cakarevic  
Lisa Pigato  
14:00
1st round
Adithya Karunaratne  
Rosa Vicens Mas  
14:00
1st round
Victoria Jimenez Kasintseva  
Shiho Akita  
wta single Hard UAE W25 Fujairah sets 1 2 3 4 5
09:30
2nd round
Viktorija Golubic  
Mariam Bolkvadze  
09:30
2nd round
Shuyue Ma  
Maja Chwalinska  
09:30
2nd round
Yue Yuan  
Cagla Buyukakcay  
09:30
2nd round
En Shuo Liang  
Cristina Bucsa  
11:00
2nd round
Kurumi Nara  
Kyoka Okamura  
11:00
2nd round
Leonie Kung  
Daria Snigur  
12:30
2nd round
Na-Lae Han  
Clara Tauson  
12:30
2nd round
Eva Guerrero Alvarez  
Xin Yu Wang  
atp double I. hard Turkey Istanbul Challenger sets 1 2 3 4 5
11:00
1st round
Luca Margaroli/Denys Molchanov  
Antoine Hoang/Albano Olivetti  
12:00
1st round
Daniel Elahi Galan/Emilio Gomez  
Sander Arends/Roman Jebavy [4]  
13:00
1st round
Marsel Ilhan/Malek Jaziri [WC]  
Andre Goransson/David Pel [2]  
17:00
1st round
Altug Celikbilek/Cem Ilkel [WC]  
Evan King/Nathan Pasha  
18:30
1st round
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski [1]  
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan  
atp double Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
11:00
1st round
Andrea Collarini/Facundo Mena  
Vladislav Ivanov/Danylo Veremeychuk [WC]  
12:30
1st round
Georgii Kravchenko/Alexandar Lazarov  
Ulises Blanch/Facundo Juarez  
atp double Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
00:00
1/4
Franco Agamenone/Hernan Casanova [1]  
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Jose Fco. Vidal Azorin  
00:00
1/4
Bogdan Bobrov/Lenny Hampel  
Ivan Gakhov/Lucas Krainer  
atp double I. hard France M15+H Bressuire sets 1 2 3 4 5
13:00
1/4
Kenny de Schepper/Stefano Napolitano  
Ryan Nijboer/Jelle Sels [4]  
13:00
1/4
Viktor Durasovic/Tak Khunn Wang  
Alen Avidzba/Antoine Escoffier  
14:30
1/4
Corentin Denolly/Jonathan Eysseric [1]  
Alafia Ayeni/Roy Smith  
14:30
1/4
Antoine Cornut-Chauvinc/Luca Van Assche [WC]  
Zizou Bergs/Michael Geerts  
wta double Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
11:00
1st round
Elizabeth Mandlik/Mei Yamaguchi  
Matilde Paoletti/Aurora Zantedeschi  
12:30
1st round
Daria Lopatetskaya/Zeynep Sonmez  
Soumeya Anane/Selina Atay  
12:30
1st round
Alara Ayaz/Doga Turkmen  
Olga Doroshina/Vlada Koval  
wta double Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
00:00
1/4
Fanny Ostlund/Sandra Samir  
Dea Herdzelas/Anita Husaric  
00:00
1/4
Nicole Fossa Huergo/Anna Morgina  
Emma Davis/Anastasia Nefedova  
00:00
1/4
Anna Borovinskaya/Bojana Marinkovic  
Elina Avanesyan/Lexie Stevens  
wta double Hard Spain W15 Manacor sets 1 2 3 4 5
13:30
1/4
Helene Scholsen/Tess Sugnaux  
Leolia Jeanjean/Ekaterina Yashina  
15:00
1/4
Miriam Kolodziejova/Simona Waltert  
Shiho Akita/Tatiana Pieri  
15:00
1/4
Ylena In-Albon/Valentina Ryser  
Lucia Cortez Llorca/Adithya Karunaratne  
15:00
1/4
Ivonne Cavalle-Reimers/Rosa Vicens Mas  
Angela Fita Boluda/Oksana Selekhmeteva  
wta double Hard UAE W25 Fujairah sets 1 2 3 4 5
09:00
1/4
Naomi Broady/Eden Silva  
Anastasia Gasanova/Sofya Lansere  
10:00
1/4
En Shuo Liang/Xiaodi You  
Fatma Al Nabhani/Shuyue Ma  
10:30
1/4
Cristina Bucsa/Reka-Luca Jani  
Cagla Buyukakcay/Viktorija Golubic